Rozcięli sznurówkę i uratowali życie - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Rozcięli sznurówkę i uratowali życie

Data publikacji 10.07.2018

Dziś (10.07.2018) przed 1.00 dyżurny odebrał zgłoszenie o mężczyźnie przywiązanym do mostu. Zgłoszenie nie potwierdziło się ale policjanci znaleźli zgłaszającego leżącego pod drzewem z zadzierzgniętym na szyi sznurowadłem. Był półprzytomny. Funkcjonariusze w porę rozcięli sznurowadło ratując życie mężczyzny.

Dziś w środku nocy dyżurny lipnowskiej komendy odebrał zgłoszenie o tym, że do mostu na terenie Lipna przywiązany jest mężczyzna. Patrol prewencji, który udał się na miejsce nie potwierdził tej informacji.

Kolejne głoszenie tego samego mężczyzny podawało jego lokalizację. Wypowiedzi zgłaszającego były mało logiczne więc policjanci udali się we wskazane miejsce.

Po drodze pod drzewem zauważyli leżącego 23-latka, który nie reagował na zadawane pytania. Mężczyzna był półprzytomny. Funkcjonariusze zauważyli zadzierzgnięte na jego szyi sznurowadło, które natychmiast przecięli. Dopiero wtedy mężczyzna zaczął normalnie oddychać, jednak nie umiał logicznie wytłumaczyć co się wydarzyło. Funkcjonariusze wezwali na miejsce służby medyczne którym przekazali mieszkańca Lipna.  

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska
Publikacja: mł. asp. Małgorzata Małkinska