KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Dbanie o bezpieczeństwo nie kończy się ze zdjęciem munduru

  Gdy policjant Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą zauważył stwarzającego zagrożenie kierowcę, nie wahał się podjąć interwencji, choć był w czasie wolnym od służby. Dbanie o bezpieczeństwo nie kończy się ze zdjęciem munduru.

 2. Okradł i narobił szkód – jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty

  W sobotę rano właściciel zgłosił uszkodzenie myjni samochodowej i kradzież pieniędzy z kasetki oraz uszkodzenia, jakich dokonał sprawca. Jeszcze tego samego dnia przed południem sprawca znalazł się w rękach kryminalnych. Nie pierwszy raz w życiu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

 3. Na Dzień Matki telefon od oszusta podającego się za syna

  Oszuści znów dzwonią! W tym tygodniu w Lipnie dokonano kilku prób wyłudzenia pieniędzy. Kobieta wypłaciła kilkanaście tysięcy złotych by przekazać je „policjantowi”. Druga dostała telefon z prośba o pomoc finansową od „wnuczka”. Na szczęście w obu przypadkach utracie pieniędzy zapobiegli krewni.

 4. „ZŁA DECYZJA ODBIERA ŻYCIE"

  "Zła decyzja odbiera życie" to akcja profilaktyczna skierowana głównie do kierujących pojazdami. Właśnie z myślą o tej grupie uczestników ruchu powstał spot uświadamiający, że manewr wyprzedzania jest jednym z najtrudniejszych i niebezpiecznych manewrów wykonywanych podczas jazdy samochodem.

 5. Kolejny kierowca z „ciężką nogą” stracił prawo jazdy

  W zeszłym tygodniu na terenie całego województwa odbyła się akcja pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania policjantów ruchu drogowego mają zwrócić uwagę kierowców na zagrożenie jakie powoduje nadmierna prędkość na drodze. W niedzielę funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który lekceważył ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

 6. Nowy radiowóz w lipnowskiej policji

  Komenda Powiatowa Policji w Lipnie otrzymała dzisiaj w użyczenie samochód marki Dacia Duster. Nieoznakowany radiowóz przekazał mundurowym Starosta lipnowski p. Krzysztof Baranowski.

 7. Podajesz BLIK – i przelew znikł!

  Pieniądze można stracić bardzo szybko. Pomysły internetowych oszustów na to jak je od nas wyłudzić ciągle ewoluują. Coraz skuteczniej bronimy się przed oszustwami „na wnuczka” czy „na policjanta”. Teraz żniwo w powiecie lipnowskim zbierają oszustwa „na BLIKA”.

 8. Podinsp. Anna Kochowicz pełni od wczoraj funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie

  Na sali odpraw lipnowskiej komendy odbyło się wczoraj (15.10.2019) uroczyste powierzenie obowiązków Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie. Funkcję tę pełni podinsp. Anna Kochowicz. Nową Panią Komendant przywitał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski i Komendant Powiatowy Policji w Lipnie podinsp. Zdzisław Ciesielski.

 9. Policyjne duety trenowały w Lipnie

  Rozumieją się bez zbędnych słów. Muszą na sobie polegać, mieć zaufanie do partnera i działać bez wahania. By osiągnąć najwyższy poziom harmonii są nierozłączną parą i trenują zawsze w duecie. W patrolu czy na zabezpieczeniu wzbudzają respekt i zainteresowanie. To służba dla wybranych, którzy mają do niej serce.

 10. Wprowadzenie zastępcy komendanta

  Od dzisiaj (20.04.2020) w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie pełni podinsp. Krzysztof Rakowski.