KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek w miejscowości Białowieżyn

  W miejscowości Białowieżyn (powiat lipnowski) na drodze krajowej nr 67 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 49- letnia kobieta mieszkanka Lipna. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić przyczynę tego zdarzenia.

 2. Działania „Bezpieczny pieszy”

  Policjanci lipnowskiej drogówki przeprowadzili działania pn. „Bezpieczny pieszy”. Mundurowi za popełniane wykroczenia w ruchu drogowym nałożyli 31 mandatów wobec kierujących i 4 mandaty wobec pieszych. W działaniach brali udział również policjanci z Oddziałów Prewencji Policji z Torunia.

 3. Sprawca wielokrotnych włamań zatrzymany

  Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Skępem ustalili i zatrzymali 18- letniego sprawcę wielokrotnych włamań m.in. do domków letniskowych i remizy strażackiej.

 4. Spotkanie w „Koniczynce”

  Wczoraj funkcjonariusze odwiedzili Dom Pomocy Społecznej „Koniczynka” w Suminie. Zorganizowane spotkanie poświęcone było problematyce m.in. oszustw metodą „na wnuczka”, „na policjanta”, bezpieczeństwu w ruchu drogowym oraz w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” w spotkaniu uczestniczył dzielnicowy z posterunku w Kikole.

 5. Funkcjonariusze wspólnie z przedstawicielem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, skontrolowali targowisko gminne w Złotopolu

  Funkcjonariusze lipnowskiej komendy, wspólnie z lekarzem weterynarii z Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego, skontrolowali targowisko gminne w Złotopolu.

 6. Aby ferie były bezpieczne - pokaz ratownictwa wodnego na lodzie

  Od początku tego tygodnia policjanci, woprowcy oraz strażacy prowadzą spotkania profilaktyczne w ramach programu ministerialnego Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny. Kolejne spotkanie z uczniami ,odbyło się nad jeziorem w miejscowości Skępe. Tym razem uczniowie tamtejszych szkół, oprócz pogadanki profilaktycznej obejrzeli pokaz ratownictwa wodnego w zimowych warunkach.

 7. Nieudana próba oszustwa metodą „na policjanta”

  Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, pokrzywdzonej oraz pracownicy banku, udaremniono próbę oszustwa metodą „ na policjant” .

 8. Funkcjonariusze połączyli siły, aby porozmawiać z uczniami o bezpieczeństwie.

  Niedługo zaczynają się ferie, czas wolny od zajęć szkolnych. Warto przypomnieć uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa. W tym roku funkcjonariusze lipnowskiej Policji, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Państwowej Straży Pożarnej połączyli siły, aby dotrzeć do jak największej liczby szkół i porozmawiać z uczniami o bezpieczeństwie.

 9. „Dzielnicowy bliżej nas”. Policjanci odwiedzili wszystkie szkoły podstawowe w powiecie.

  Dzielnicowi w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas", odwiedzili wszystkie szkoły podstawowe w naszym powiecie. W trakcie spotkań funkcjonariusze omawiali z przedstawicielami placówek oświatowych funkcjonowanie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, aplikacji „Moja Komenda” . Policjanci przekazali również plakat promujący program „Dzielnicowy bliżej nas”.

 10. Groźny wypadek w miejscowości Wólka

  W miejscowości Wólka na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku obrażeń jedna osoba została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczynę tego wypadku.