KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Wypadł z drogi podczas wyprzedzania – podczas badań miał ponad dwa promile

  Wczoraj policjanci lipnowskiej drogówki udali się do Wielgiego gdzie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Okazało się że jego sprawca wypił sporo alkoholu zanim usiadł za kółkiem.

 2. Wpadł z narkotykami bo awanturował się w domu

  W piątek do jednego z lipnowskich mieszkań wezwany został patrol policji. Zgłoszenie dotyczyło awanturującego się mężczyzny, który rozrabia w domu. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy ale mógł być także pod wpływem narkotyków które policjanci przy nim odnaleźli.

 3. 8 zdarzeń drogowych w ostatni weekend!

  Do kilku niebezpiecznych zdarzeń doszło w ciągu tego weekendu na drogach powiatu lipnowskiego. Trzy z nich skończyły się poważnymi obrażeniami ciała. Niestety niektórzy kierujący zlekceważyli zakaz wsiadania za kierownicę po alkoholu!

 4. Do ośrodka wychowawczego wróci z zarzutami

  Przedłużył sobie wakacje i nie wrócił do ośrodka wychowawczego. Był nietrzeźwy, gdy zabrał auto i wjechał nim w stojących przed kaplicą ludzi, potrącając mężczyznę. Chciał uciec, ale został ujęty przez świadków zdarzenia, którzy ruszyli w pościg prywatnym autem. 17-latek już usłyszał zarzuty.

 5. Policjanci chodzą do szkoły

  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, w progi szkół podstawowych powróciły nie tylko dzieci ale także policjanci. Nie zasiadają jednak w szkolnych ławach ale pojawiają się na lekcjach by edukować najmłodszych jak bezpiecznie poruszać się po drogach.

 6. Po 3 rano spowodowali kolizję i chcieli uciec – mieli pecha, bo uderzyli w auto tuż pod domem funkcjonariusza

  Policjant drogówki przebywający w domu, po 3.00 nad ranem, pod swoim domem usłyszał głośny hałas. Gdy wyjrzał przez okno zauważył, że auto będące sprawcą kolizji odjeżdża. Funkcjonariusz nie pozostał obojętny i prywatnym autem ruszył za sprawcami zdarzenia. Okazało się że obaj są nietrzeźwi!

 7. „Ustawka” na polu – 13 zatrzymanych

  Dyżurny policji w Lipnie odebrał anonimowy telefon. Mężczyzna zgłaszał, że po polu biegają jacyś mężczyźni bez koszulek – prawdopodobnie będą się bić. W efekcie działań policjanci zatrzymali 13 pseudokibiców, którzy umówili się na tzw. ustawkę. Część już usłyszała zarzuty.

 8. Podsumowanie akcji „Bezpieczna droga do szkoły”

  Rok szkolny ruszył pełna parą. Przez ostatni tydzień policjanci z powiatu lipnowskiego pod szczególnym nadzorem mieli okolice placówek oświatowych, aby uczniom zapewnić „Bezpieczną drogę do szkoły”. Choć akcja zakończyła się w piątek (7.09.2018) wzmożenie ostrożności przy szkołach obowiązuje.

 9. Miał zakaz prowadzenia pojazdów, ale woził partnerkę i dzieci!

  Funkcjonariusze prewencji z Dobrzynia nad Wisłą zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego daewoo. Mieszkaniec powiatu lipnowskiego już dwukrotnie złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i mimo tego zakazu wiózł autem swoją rodzinę.

 10. Uważajmy na parkingach!

  Stłuczki na parkingach niestety nie należą do rzadkości. Odtarte auta podczas manewrowania w ciasnych miejscach czy ślady na karoserii po otwieranych drzwiach innego auta zdarzają się zarówno przy blokowych parkingach jak i pod dyskontami. W poniedziałek (03.09.2018) na jednym z przysklepowych parkingów doszło jednak do wypadku!