KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Dzieci z przedszkola w Jastrzębiu odwiedziły policjantów

  W piątek (11.05.2018) do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie przybyła grupa przedszkolaków z Jastrzębia. Dzieci zwiedziły komendę, zobaczyły pracę policjantów i dowiedziały się więcej o tym zawodzie. Największe emocje wzbudził pobyt na policyjnej strzelnicy.

 2. Złodziej złapany – łupy do odbioru

  Policjanci z Posterunku Policji w Skępem zatrzymali 19-latka, który w okresie ostatnich 3 lat dał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolicznych miejscowości. Mężczyzna usłyszał już kilkanaście zarzutów. Część pokrzywdzonych otrzymała już z powrotem swoją własność. Poniżej prezentujemy odzyskane mienie, które jeszcze czeka na odbiór.

 3. Miał narkotyki i prowadził będąc pod ich wpływem

  Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w piątek (11.05.2018) w Makówcu mercedesa. Podczas kontroli okazało się, że kierowca posiada przy sobie porcję narkotyków a sam także jest pod ich działaniem. Ponadto mężczyzna nigdy nie uzyskał uprawnień do kierowania pojazdami.

 4. Policjanci posadzili drzewa upamiętniające stulecie niepodległości Polski

  W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W całym kraju organizowane są różne imprezy mające na celu uczczenie tego ważnego wydarzenia w dziejach historii Polski. Policjanci z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą, na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, wzięli udział w uroczystym sadzeniu drzew dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy.

 5. Policjanci z doradcą zawodowym w szkole

  W piątek (11.05.2018), policjanci z Dobrzynia nad Wisłą wraz z doradcą zawodowym odwiedzili szkołę w Chalinie, żeby opowiedzieć uczniom o swojej pracy i zachęcić do założenia munduru w przyszłości.

 6. Policjanci szybko złapali złodzieja roweru – jechał nietrzeźwy

  Wczoraj (10.05.2018), pod sklepem w Płonczynie, mieszkance Główczyna skradziono rower. Kobieta powiadomiła policję i wskazała sprawcę kradzieży. Policjanci z posterunku w Dobrzyniu nad Wisłą szybko namierzyli mężczyznę. Jechał skradzionym jednośladem całą szerokością jezdni. Oprócz kradzieży odpowie także za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.

 7. Narkotyki za butlą z gazem

  W piątek (27.04.2018), kryminalni otrzymali informację, z której wynikało, że 41-latek z Lipna będzie w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny odnaleźli ponad 700 g białego proszku i ponad 20 g suszu roślinnego. Wstępne badania wykazały, że były to narkotyki.

 8. Wypadek w Lipnie – na szczęście mała prędkość

  Wczoraj (10.05.2018), na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościuszki w Lipnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Oślepiony słońcem kierowca auta nie zauważył motoroweru i wjechał na skrzyżowanie. W wyniku zdarzenia obrażenia poniosła pasażerka jednośladu.

 9. Nie zatrzymał się na STOP – na jednośladzie miał blisko 2,5 promila

  Prawo jazdy na motorower nie są wymagane. Brak dokumentu nie zwalnia jednak z używania zdrowego rozsądku i przestrzegania przepisów drogowych. Kierujący motorowerem nie zatrzymał się przed znakiem „STOP”. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że mężczyzna ma blisko 2,5 promila w organizmie.

 10. Powiatowe obchody Święta Narodowego 3 Maja w Skępem

  Wczoraj (3.05.2018) w Skępem w kościele Miłosierdzia Bożego rozpoczęły się powiatowe obchody święta 3 Maja. Po uroczystej mszy świętej odsłonięto tablicę upamiętniającą poległych w 100 rocznicę odzyskania niepodległości a następnie odbył się uroczysty przemarsz ulicami miasta do Zespołu Szkół im. W. Łukasińskiego. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, władze samorządowe, działacze społeczni i licznie zgromadzeni mieszkańcy.