Mundurowe służby rywalizowały na sportowo

Data publikacji 06.07.2009

Na meczu piłkarskim reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Lipnie z reprezentacją Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie nie brakowało sportowych
wrażeń i emocji. W trakcie spotkania
piłka 7 razy trafiła w światło bramki. W rezultacie ...

Na meczu piłkarskim reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Lipnie z reprezentacją Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie nie brakowało sportowych wrażeń   i emocji. W trakcie spotkania piłka 7 razy trafiła w światło bramki. W rezultacie o jednego gola byli lepsi strażacy.

Wczoraj (21.06) w  ramach  „Dni Lipna” o puchar  burmistrza miasta, na sportowo i w    poszanowaniu zasad fair rywalizowali stróże prawa ze strażakami. Policjanci rozpoczęli fatalnie. Już w pierwszym kwadransie po błędach defensywy stracili 3 bramki. Kiedy wydawało się, że  przewaga przeciwnika jest  druzgocąca, stróże prawa szybko pozbierali się i ruszyli do ataku. Pierwszą połowę spotkania zakończono rezultatem 4:3 dla strażaków i taki wynik utrzymał się do końca meczu. Nie było łatwo, bo spotkanie przebiegało na dobrym, wyrównanym poziomie, a  każda ze stron nie chciała oddać pola bez ambitnej, okupionej wysiłkiem i potem walki. Druga połowa obfitowała w wiele sytuacji bramkowych, którym nie dał się już zaskoczyć bramkach „ niebieskich”, dając prawdziwy popis skutecznej obrony. Trofeum dla zwycięzcy z rąk Burmistrza Miasta, Janusza Dobrosia powędrowało do  kapitana drużyny strażaków. Puchar za drugie miejsce odebrał sierż. Radosław Lach, kapitan stróżów prawa. Wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w meczu informujemy, że drużyna policjantów wystąpiła w żółtych koszulkach, a bramki dla naszej drużyny zdobyli – sierż Piotr Buchalski – 2 i sierż. Mariusz  Korpalski – 1.

Gratulując zwycięzcom, liczymy na rewanż przy okazji najbliższego spotkania.