Twoje światła – Nasze Bezpieczeństwo - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Twoje światła – Nasze Bezpieczeństwo

Data publikacji 31.10.2019

Prawidłowy stan i ustawienie oświetlenia pojazdu jest jednym z ważniejszych czynników bezpieczeństwa na drodze. W ramach akcji Twoje światła – Nasze Bezpieczeństwo kierowcy mogą skorzystać z nieodpłatnej usługi kontroli i regulacji oświetlenia.

Jeszcze dwa razy możemy skorzystać z darmowej usługi i podczas czwartej już odsłony ogólnopolskiej kampanii Twoje światła – Nasze Bezpieczeństwo, przeprowadzić kontrolę i regulację świateł w naszych pojazdach.

Specjaliści z wybranych stacji kontroli pojazdów przeprowadzą ją 16. i 23. listopada br.  Na terenie Lipna, kierowcy mogą się zgłaszać w tych dniach na ul. Chabrową 5, gdzie znajduje się Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Nawrocki biorąca udział w akcji.

Nie ma wątpliwości, że jakość oświetlenia pojazdów wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Źle ustawione światła mogą nie oświetlać pobocza co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo osób mogących się tam pojawić. Zbyt wysoko ustawione mogą oślepiać innych kierowców, a także pieszych prowadząc do wypadku.

Warto skorzystać z darmowej usługi i zadbać o bezpieczeństwo.

Autor: podkom. Małgorzata Małkińska
Publikacja: podkom. Małgorzata Małkińska