Dzielnicowi Posterunku Policji w Kikole - KPP w Lipnie

Dzielnicowi Posterunku Policji w Kikole

Dzielnicowi Posterunku Policji w Kikole

 

REJON NR 12

sierż. szt. Mariusz Świerzyński

tel. (54) 231 87 25

tel. kom. 605 732 604
 
 
Działania priorytetowe: niedopuszczenie do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem poprzez doraźne kontrole i reagowanie na wykroczenia. W szczególności w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Stalmierz. Rozmowy z mieszkańcami oraz spotkania z Sołtysem. Współpraca w Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Chrostkowie.
 
Obsługuje mieszkańców miejsowości gminy Chrostkowo: Adamowo, Chojno, Głęboczek, Kawno, Lubianki, Nowa Wieś, Sikórz, Stalmierz.
 

REJON NR 13

mł. asp. Paweł Ostrycharz

tel. (54) 231 87 25

tel. kom. 786 859 120

e-mail: dzielnicowy.kikol4@bg.policja.gov.pl

Działania priorytetowe: niedopuszczenie do spożywania alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Wildno. Kontrole w ramach służby obchodowej w miejscowości Wildno. Planowanie spotkań z mieszkańcami. Współpraca z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chrostkowie oraz Urzędem Gminy w Chrostkowie.

Obsługuje mieszkańców miejscowości gminy Chrostkowo: Chrostkowo, Chrostkowo Nowe, Chrostkowo Parcele, Gołuchowo, Janiszewo, Ksawery, Majdany, Makówiec, Wildno.

 


REJON NR 14

asp. szt. Paweł Błaszkiewicz

tel. (54) 231 87 25

tel. kom. 786 859 121

e-mail: dzielnicowy.kikol1@bg.policja.gov.pl

Działania priorytetowe: niedopuszczenie do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem oraz zakłócania porządku publicznego w rejonie skweru w miejscowości Kikół, Plac Kościuszki. Kontrole wskazanego rejonu w ramach służby obchodowej i patrolowej wspólnie ze strażnikiem gminnym i reagowanie na wykroczenia. Współpraca ze Strażą Gminną w Kikole oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kikole.

Obsługuje mieszkańców miejscowości gminy Kikół: Bielica, Boguchwała, Jarczechowo, Kikół, Kikół-Wieś, Konotopie, Lubin, Lubinek.

 


REJON NR 15

mł. asp. Radosław Urbański
 
tel. (54) 231 87 25

tel. kom. 786 859 126
 
 
Działania priorytetowe: niedopuszczenie do spożywania alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Grodzeń oraz innych miejscach publicznych poprzez doraźne kontrole, reagowanie na popełnianie wykroczeń, rozmowy z mieszkańcami. Współpraca z Sołtysem oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kikole.
 
Obsługuje mieszkańców miejscowości gminy Kikół: Ciełuchowo, Dąbrówka, Buchowo Kikolskie, Grodzeń, Hornówek, Janowo, Kołatek, Kołat Rybniki, Korzyczewo, Moszczonne, Niedźwiedź, Nowopole, Rybniki, Sumin, Trutowo, Walentowo, Wawrzonkowo, Wola, Wolęcin, Wymyślin, Zajeziorze.
 
Publikacja: Artur Lewandowski