RSS
Dzisiaj jest: Niedziela, 30 Sierpnia 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:761
Zatrzymani sprawcy:31
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:2
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO (BIP) OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PREWENCJA STRUKTURA KPP PRACA W POLICJI INFORMATOR OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE KONTAKT (BIP) ZAMÓWIENIA PUBLICZNE SKARGI I WNIOSKI (BIP)
 


strzałka Policjanci uratowali życie

Szybkie i sprawne działanie lipnowskich i piaseczyńskich policjantów pozwoliło uratować życie 24-latki. Zdesperowana kobieta usiłowała odebrać sobie życie. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Dzisiaj (07.08) około godziny 01:55 dyżurny lipnowskiej komendy otrzymał niepokojącą informację od mieszkańca Piaseczna, przybywającego na urlopie w okolicach Lipna. Znana zgłaszającemu, 24 – letnia kobieta wysłała do niego sms-a z informacją, z której wynikało, że zamierza targnąć się na swoje życie. Mężczyzna znał miejsce zamieszkania samobójczyni. Błyskawiczna reakcja pozwoliła na szybkie wysłanie pod wskazany adres pomocy. Dyżurny lipnowskiej komendy przekazał zebrane informacje policjantom z KPP w Piasecznie. Tam dyżurny natychmiast wysłał na miejsce patrol, lecz w domu gdzie miała mieszkać kobieta nikt nie otwierał. Piaseczyńscy funkcjonariusze ustalili numer telefonu do siostry samobójczyni, która mieszkała pod tym samym adresem. Gdy policjanci weszli do mieszkania, 24-latka leżała nieprzytomna. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. 
Publikacja: st.sierż. Joanna Karpińska
KPP w Lipnie
Jednoosobowe Stanowisko ds. Nieletnich i Patologii
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Lipno