KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu

  W ciągu minionego weekendu, lipnowscy policjanci zatrzymali 4 nieodpowiedzialnych kierowców. Wszyscy zatrzymani sprawcy, odpowiedzą teraz przed Sądem.

 2. Działania „Bezpieczny piątek” na przejazdach kolejowych

  Policjanci lipnowskiej drogówki wspólnie z przedstawicielem PKP Linie Kolejowe S.A, prowadzili działania w ramach akcji „Bezpieczny piątek” Bezpieczny przejazd- „Szlaban na ryzyko”.

 3. Uprawiał konopie w przydomowym ogródku

  15 krzaków konopi oraz łącznie ponad 60 g marihuany i amfetaminy ujawnili lipnowscy kryminalni w trakcie przeszukania posesji 32-letniego mieszkańca Lipna. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Policyjne działania na drogach „Bezpieczny sierpień 2018"

  Dzisiaj (14.08.18) kujawsko-pomorscy policjanci rozpoczynają ogólnopolskie działania na drogach pn. „Bezpieczny sierpień 2018”. Akcja potrwa do czwartku (16.08.18). Wzmożone działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze nie tylko będą kontrolowali prędkość, ale przede wszystkim stan trzeźwości kierujących.

 5. „Trzeźwy kierujący”- na drogach powiatu

  Wczoraj, w godzinach popołudniowych, policjanci prowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. W prowadzonej akcji mundurowych z naszej jednostki wsparli koledzy z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy.

 6. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

  Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (01.08.2018) na 346 km krajowej dziesiątki. Motocyklista zderzył się z autem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny wypadku.

 7. Podwójny włamywacz zatrzymany

  Do pierwszego włamania doszło 19 lipca br. Wczoraj (02.08.2018) wrócił w to samo miejsce i znów dokonał włamania. W sumie zabrał sprzęt warty 5,5 tysiąca złotych. Dzięki policjantom Posterunku Policji w Skępem został ustalony. Dziś usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem.

 8. Lipnowianie uczcili 74. rocznicę Powstania Warszawskiego

  Wczoraj (01.08.2018) cały kraj obchodził 74. rocznicę Powstania Warszawskiego. Także mieszkańcy Lipna uczcili pamięć walczących. O 17.00 złożono kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej Obwodu Lipnowskiego. Na ulicach zamarł ruch. Godzinę później władze ratusza i mieszkańcy spotkali się na Pl. Dekerta, aby wziąć udział we wspólnym śpiewaniu patriotycznych, wojennych i wojskowych piosenek.

 9. Lipnowscy policjanci obchodzili swoje święto

  Dziś (23.07.2018) na sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Lipnie z okazji Święta Policji odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowań awansowanym policjantom. Z ramienia Komendy wojewódzkiej na uroczystość przybył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski.

 10. Śmiertelny wypadek w miejscowości Białowieżyn

  W miejscowości Białowieżyn (powiat lipnowski) na drodze krajowej nr 67 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 49- letnia kobieta mieszkanka Lipna. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić przyczynę tego zdarzenia.