KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. 4 sprawców włamania i kradzieży wpadło tej samej nocy

  W nocy z soboty na niedzielę (10/11.01.2020) doszło w Lipnie do dwóch kradzieży z włamaniem. Jedno do domu jednorodzinnego a drugie do cukierni. Wszyscy sprawcy zostali już zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

 2. Śmiertelny wypadek na DK10

  Dzisiaj (17.01.2020) przed południem do dyżurnego lipnowskiej komendy wpłynęła informacja o poważnym zdarzeniu na krajowej dziesiątce. Niestety kierowca peugeota zginął na miejscu.

 3. Potrącił i uciekł – chciał zacierać ślady – został aresztowany

  Do poważnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (07.01.2020) w Dobrzyniu nad Wisłą. Kierujący autem 24-latek potrącił kobietę. Nie zatrzymał się żeby udzielić jej pomocy. Uciekł, bo chciał zatrzeć ślady demontując pojazd. Policjanci ustalili jednak gdzie przebywa i zatrzymali sprawcę.

 4. Policjanci o bezpieczeństwie podczas ferii

  W powiecie lipnowskim zimowy wypoczynek rozpoczyna się 27 stycznia, ale profilaktycy już rozpoczęli swoje działania. W zeszłym tygodniu policjanci z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Wielgiem by przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

 5. Pomoc nadeszła w porę

  Właściciel sklepu i funkcjonariusze, z którymi rozmawiał nie pozostali obojętni na fakt, że jeden z mieszkańców od ponad tygodnia nie odbiera chleba. Pomoc dla starszego mężczyzny nadeszła w samą porę.

 6. Policjanci odwiedzili uczniów z Jastrzębia

  Przed zbliżającymi się feriami funkcjonariusze częściej odwiedzają placówki edukacyjne żeby przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa w czasie ferii, ale także tych uniwersalnych, których należy przestrzegać cały rok.

 7. Wyciągnął z auta nietrzeźwego kierowcę

  Świadek niebezpiecznych manewrów wykonywanych przez kierującego nie został obojętny. Uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę i zawiadomił Policję. Okazało się, że właściciel auta nie tylko pił alkohol, ale posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, który złamał nie pierwszy raz.

 8. Łagodna zima? Nie dla każdego.

  Tak łagodnej zimy nie mieliśmy już dawno. Na palcach można policzyć dni, kiedy temperatura spada poniżej zera. W nocy owszem są przymrozki, ale jak na tę porę roku jest ciepło. …nie dla tych, którzy wylądują „na ulicy” lub z innych powodów zagrożeni są wychłodzeniem organizmu.

 9. Jeden nietrzeźwy a drugi z narkotykami

  Wczoraj policjanci drogówki zatrzymali dwóch przestępców. Jeden prowadząc auto miał ponad 0,7 promila w organizmie a u drugiego funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Badania wykażą czy gdy prowadził był pod wpływem narkotyków.

 10. Poszukujemy Justyny Cieszyńskiej

  Funkcjonariusze z powiatu lipnowskiego poszukują zaginionej we wtorek (17.12.2019) Justyny Cieszyńskiej. 35-latka wyszła z domu w godzinach porannych i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.