KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Poranna gołoledź zebrała żniwo

  Do kilku kolizji doszło dziś w godzinach porannych na terenie powiatu lipnowskiego. W Sikorzu, Rachcinku i Bobrownickim Polu pojazdy wypadły z drogi. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 2. Kierowca tak pijany, że nie był w stanie „dmuchnąć”

  40-letni mieszkaniec gm. Bobrowniki był tak pijany, że po kolizji zasnął za kółkiem. Dalszą jazdę uniemożliwili mu świadkowie zdarzenia. Nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego policjanci musieli go zabrać na badanie krwi.

 3. Zareagował na podejrzane zachowanie kierowcy volkswagena

  Mieszkaniec Warszawy zaniepokojony zachowaniem kierowcy passata pojechał za nim, a swoje obawy zgłosił policjantom. Gdy po chwili mężczyzna został zatrzymany wszystko było jasne. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2 promile.

 4. Oszuści "nie śpią", więc policjanci edukują

  Policjanci z lipnowskiej komendy spotkali się w poniedziałek z członkami Klubu Seniora, aby ostrzec przed oszustami czyhającymi przede wszystkim na osoby starsze i porozmawiać o metodach chronienia się przed nimi. Seniorzy znają temat, ale „licho” nie śpi, więc policjanci edukują.

 5. Pijany bez uprawnień wiózł czterech pasażerów

  Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, a do tego nie miał uprawnień do kierowania. Do tego przewoził czterech pasażerów, z których żaden nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Już usłyszał zarzut i odpowiedział za wykroczenia.

 6. List Ministra Mariusza Błaszczaka do policjantów

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak o usprawnieniu, rozwoju i inwestycjach w Policji oraz systemie motywacyjnym.

 7. Kierowca nie żyje, pasażer wciężkim stanie trafił do szpitala

  Do śmiertelnego wypadku doszło dziś rano (03.02.2016), na drodze wojewódzkiej nr 562 w miejscowości Dyblin. Kierowca zginął na miejscu pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala.

 8. Nawet do 15 lat więzienia

  Na początku tygodnia, w Kikole doszło do kradzieży rozbójniczej. Dwóch mężczyzna zabrało małoletniemu telefon komórkowy, a gdy chciał go odzyskać został uderzony w twarz. Dziś policjanci doprowadzili obu sprawców do prokuratora.

 9. Bezpieczne ferie z Policją i WOPR

  Wczoraj (24.01.2017), lipnowscy policjanci rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą, aby przed zbliżającymi się feriami przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa. Tym razem uczestnicy spotkania nie tylko wysłuchali pogadanki profilaktycznej, ale także, dzięki lipnowskiemu WOPR, obejrzeli profesjonalny pokaz ratownictwa wodnego w warunkach zimowych.

 10. Areszt za oszustwa internetowe

  We wtorek (07.02.2017), policjanci z Lipna zatrzymali internetowego oszusta. Za pośrednictwem portali ogłoszeniowych wystawiał on do sprzedaży telefony komórkowe. To nie pierwsze oszustwa 20-latka. W zeszłym roku za podobne przestępstwa usłyszał on kilkadziesiąt zarzutów!