KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Obchody Święta Policji w lipnowskiej komendzie

  W lipnowskiej komendzie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Podczas świątecznej ceremonii akty mianowania na wyższe stopnie policyjne otrzymało 25 funkcjonariuszy. W uroczystości wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Marcin Woźniak.

 2. Pijany kierowca potrącił rowerzystkę

  Pod działaniem ponad promila alkoholu był kierujący volkswagenem golfem, który potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Na dodatek, 19-latek prowadził bez uprawnień oraz ważnego ubezpieczenia OC samochodu.

 3. Tragiczny wypadek w Nowej Wsi

  Policjanci z Lipna, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Wielgie. Kierujący oplem śmiertelnie potrącił idącego jezdnią 66-letniego mężczyznę. Prowadzący samochód był trzeźwy.

 4. Wakacyjne spotkanie z dziećmi

  Lipnowscy policjanci, w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2016”, spotkali się z dziećmi uczestniczącymi w zajęciach, które zorganizowała dla nich Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie. Było ciekawie, więc kto nie był niech żałuje.

 5. Nowe kierownictwo lipnowskiej komendy

  Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, z dniem 01 lipca 2016 roku powierzył podinsp. Zdzisławowi Ciesielskiemu pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie, a na stanowisku jego I Zastępcy – kom. Piotrowi Czajkowskiemu.

 6. Życzenia komendanta głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 7. Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie

  W lipnowskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie. Inspektor Dariusz Garbarczyk od ponad 7 lat kierował lipnowską jednostką. Przyszedł do Lipna z Wydziału Kontroli KWP w Bydgoszczy.

 8. Areszt dla rozbójnika recydywisty

  Jeden z trzech zatrzymanych przez lipnowskich kryminalnych mężczyzn, w związku z wtargnięciem na teren prywatnej posesji w gm. Lipno, usłyszał zarzuty. Podejrzany 29-latek odpowie za usiłowanie rozboju na jednym z domowników i naruszenie miru domowego. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 9. Wszczął awanturę domową i wpadł z uprawą zakazanych roślin

  Za kraty policyjnego aresztu trafił 40-latek, który w miejscu swojego zamieszkania wyhodował odurzające rośliny. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 11 krzewów. A wszystko zaczęło się od interwencji domowej.

 10. Czwarte miejsce lipnowskich policjantów

  Lipnowscy
  policjanci zajęli czwarte miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach do Finału Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju Par Patrolowych
  „ Partol Roku 2013”