KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Kolankowie

  Dziś po godzinie 11.00 w miejscowości Kolankowo ( DK-10) doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący ciągnikiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem.

 2. Pomogli bobrowi wrócić "do siebie"

  Wczoraj (18.04.18) dyżurny naszej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Krojczyn (gm. Dobrzyń nad Wisłą) po poboczu chodzi bóbr, który najprawdopodobniej potrzebuje pomocy. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili to zgłoszenie. Zwierzę prawdopodobnie zostało wcześniej potrącone przez pojazd i tylko dzięki ludziom dobrej woli wróciło "do siebie".

 3. Wypadek z udziałem motocyklisty

  Wczoraj (22.04.18) w miejscowości Skępe, doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu „osobówce”. W wyniku tego zdarzenia, pasażerka motocyklisty została przewieziona do szpitala.

 4. Finał Eliminacji Powiatowych Turnieju BRD, inauguracja akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”

  W sobotę (21.04.18) lipnowscy policjanci wzięli udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Zespole Szkół w Radomicach. W konkursie wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjum. Na początku zawodów odbyła się również inauguracja akcji informacyjno-edukacyjnej „Jednośladem bezpiecznie do celu”

 5. Bez uprawnień na „podwójnym gazie”

  Ponad pół promila miał kierowca nissana, który wczoraj (23.04.18) wyjechał na drogę pomimo braku uprawnień do kierowania. Niedługo miał podejść do egzaminu na prawo jazdy, teraz odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 6. Potrącenie pieszego na DK- 10

  Wczoraj ( 22.04.18) po godzinie 11.00 w miejscowości Karnkowo (DK-10), doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą tego wypadku jest pieszy, który wtargnął na przejście dla pieszych wprost pod jadący pojazd.

 7. Niedzielne działania policjantów „drogówki”

  Wczoraj (22.04.18) policjanci lipnowskiej „drogówki” prowadzili działania pn. „Prędkość” i „Nerka”. W obu przypadkach cel był ten sam, zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wyeliminowanie z ruchu „piratów drogowych”.

 8. Działania „Trzeźwy Autobus”

  Wczoraj od wczesnych godzin porannych policjanci ruchu drogowego prowadzili działania pn. „Trzeźwy Autobus”. Policjanci sprawdzali trzeźwość kierujących, a także czy nie są łamane przepisy dotyczące przewozu osób.

 9. Szkolenie dzielnicowych

  Wczoraj (17.04.18) w naszej jednostce odbyło się szkolenie z zakresu problematyki nieletnich dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stanowisku dzielnicowego oraz kierowników dzielnicowych. Szkolenie przeprowadzone zostało wspólnie z koordynatorem ds. nieletnich z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 10. Dzielnicowi z wizytą w przedszkolach

  W minionym tygodniu dzielnicowi z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą odwiedzili przedszkola i szkoły w swoim rejonie. Porozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.