KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek motocyklisty w Borowie

  W wypadku drogowym, do jakiego doszło w gminie Tłuchowo, na miejscu zginął 24-letni motocyklista, który uderzył w skręcające w lewo punto. Przyczynę i szczegółowe okoliczności tej tragedii, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają policjanci z Lipna.

 2. W strachu przed policjantami, zniszczył sadzonki konopi indyjskich

  Lipnowscy kryminalni zatrzymali 25-latka, który w miejscu zamieszkania hodował w doniczkach konopie indyjskie. Mężczyzna, w panice, chcąc pozbyć się obciążających go dowodów, wyrzucił zakazane rośliny w krzaki.

 3. Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany

  Lipnowscy kryminalni zatrzymali 34-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kwietnia ubiegłego roku. Kompletnie zaskoczony wpadł w policyjną zasadzkę.

 4. Tragiczny wypadek motocyklisty w Dyblinie

  Policjanci z Lipna, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w gminie Dobrzyń nad Wisłą. Na miejscu śmierć poniósł 32-letni motocyklista, który uderzył w przydrożne oznakowanie niebezpiecznego łuku drogi.

 5. Podsumowanie akcji „Trzeźwy kierujący” na drogach powiatu lipnowskiego

  Lipnowscy policjanci podsumowali kolejną akcję na drogach pod nazwą ”Trzeźwy kierujący”. W trakcie czterogodzinnych działań kontrolnych funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 480 kierujących. Optymizmem napawa fakt, że wszyscy byli bez zastrzeżeń

 6. Pożegnanie z mundurem

  W lipnowskiej komendzie pożegnano odchodzącego na emeryturę asp. szt. Mariusza Złakowskiego kierownika Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą. Zasłużonemu funkcjonariuszowi za długoletnią i oddaną służbę społeczeństwu podziękował Komendant Powiatowy Policji w Lipnie i jego Zastępca. Serdecznie żegnali go również współpracownicy.

 7. Rozmawiano o tym, co warto wiedzieć przed wakacjami

  Szczególnie w ostatnich tygodniach zajęć szkolnych siedziba lipnowskich policjantów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nas dzieci. Każde takie spotkanie było również lekcją edukacji dla bezpieczeństwa. W tym czasie tematem wiodącym były rady i przestrogi, jak uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w czasie wakacji.

 8. Wpadł na uszkodzeniu mienia i nie tylko

  Lipnowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w kilkanaście minut od zgłoszenia zatrzymali sprawcę uszkodzenia rolety i wybicia szyby w sklepie na terenie miasta. Funkcjonariusze dowiedli ponadto, że ten sam 35-latek jest odpowiedzialny za kradzieże w sklepach.

 9. Śmiertelny wypadek w Łochocinie

  Na miejscu zginął
  42-letni pasażer, a kierowca i dwie pozostałe pasażerki renault laguna z
  poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. To bilans tragicznego wypadku na
  drodze krajowej K-67 w miejscowości Łochocin. Przyczynę i ...

 10. Areszt za napaść na 13-latkę

  Godna uznania reakcja świadków zdarzenia oraz szybkie i skuteczne działanie lipnowskich policjantów dały pozytywny rezultat. Funkcjonariusze, krotko po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali sprawcę, który dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym wobec 13-latki. Decyzją sądu, podejrzany 29-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.