KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Razem w akcji ratującej życie maleńkiej Asi

  Lipnowscy policjanci włączyli się w charytatywną akcję na rzecz pomocy bardzo chorej siedmiomiesięcznej Asi. Dziewczynka ma złożoną wadę serca i wymaga ratującego jej życie, kosztownego leczenia.

 2. Areszty i dozór dla bandyckiej trójki wspólników

  Lipnowscy policjanci ustalili i zatrzymali trójkę wspólników, którzy napadli na dwóch przechodniów na ulicy. Pobili ich i okradli. Podejrzani to mieszkańcy Lipna w wieku 19, 28 i 29-lat. Decyzją sądu dwaj starsi z nich, którzy są recydywistami, zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Najmłodszy z podejrzanych został objęty policyjnym dozorem.

 3. Podczas włamania zgubił telefon

  Lipnowscy kryminalni zatrzymali 27 i 28-latka, którym dowiedli włamanie do pomieszczeń prywatnej firmy. W ustaleniu jednego z podejrzanych pomógł policjantom należący do niego telefon komórkowy, który zgubił na miejscu przestępstwa.

 4. "Świecące słoneczka” z Oddziału Przedszkolnego w Wichowie

  Najpierw było wzajemne poznanie się, a później wspólna dyskusja na temat bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach, które dotyczą już najmłodszych dzieci. Tak w dużym skrócie przebiegało spotkanie lipnowskich policjantów z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Wichowie.

 5. Dzień Służby Cywilnej w lipnowskiej komendzie

  Jutro w całej Polsce obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Lipnie wyraził szacunek i uznanie, a także złożył podziękowanie za rzetelność i zaangażowanie w pracę wszystkim pracownikom cywilnym lipnowskiej Policji.

 6. Po raz kolejny wyjechał pijany na drogę

  Po informacji od anonimowej osoby lipnowscy dzielnicowi zatrzymali kompletnie pijanego 28-latka. Mężczyzna, będąc pod działaniem prawie 3 promili kierował samochodem. Ponadto złamał sądowy zakaz, który obowiązuje go do października 2016 roku.

 7. Miał narkotyki w ubraniu i samochodzie

  Lipnowscy kryminalni zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie i w samochodzie amfetaminę. Jakie zatrzymany usłyszy ostatecznie zarzuty, będzie zależało od dalszych ustaleń śledczych.

 8. Z przedszkolakami na spotkaniu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

  Lipnowskie policjantki spotkały się z przedszkolakami na niecodziennej uroczystości, którą z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie. Atrakcji i ciekawostek było co nie miara, w tym także dotyczących bezpieczeństwa dzieci.

 9. Włamywacz recydywista z kolejnymi zarzutami

  Zaledwie w czerwcu tego roku opuścił zakład karny, gdzie przebywał za liczne przestępstwa przeciwko mieniu, a znów trafił za kraty policyjnego aresztu. Tym razem, 38-letni mieszkaniec gminy Lipno nie miał skrupułów przed włamaniem się do domu swojego krewnego.

 10. Napadł na 15-latka i nieprędko wyjdzie na wolność

  Lipnowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w niespełna kwadrans od przyjęcia zgłoszenia zatrzymali 22-latka, który napadł na nastolatka i skradł mu telefon komórkowy. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut rozboju.