KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Samorząd zakupił i przekazał sprzęt dla policjantów

  Burmistrz Miasta i Gminy Skępe wraz z przewodniczącym rady, przekazali na ręce kierownika tamtejszego posterunku policji, urządzenie do badania stanu trzeźwości i noktowizor. Oba urządzenia funkcjonariusze wykorzystają w codziennej służbie.

 2. Najlepsi w Polsce policjanci prewencji

  Pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy rozgrywany był w słupskiej Szkole Policji XXIII. finał Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. Trzydniowe zmagania wyłoniły najlepszych w Polsce policjantów pionu prewencji.

 3. 4 nietrzeźwych weekendowych kierowców

  Mimo ciągle trwających akcji edukacyjnych oraz zaostrzonych kar, nadal zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy zasiadają „za kółkiem” pod wpływem wysokoprocentowych trunków. W weekend, policjanci zatrzymali aż czterech nietrzeźwych kierujących, z czego dwóch z nich, miało czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

 4. Weź paragon ze sobą – startuje akcja informacyjna Ministerstwa Finansów

  Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

 5. Aresztowany za zabójstwo oraz usiłowanie zabójstwa

  Zatrzymany przez lipnowskich policjantów 27-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty dokonania i usiłowania zabójstwa. Podejrzany kilkakrotnie, śmiertelnie ugodził nożem swojego ojca oraz ranił konkubinę mężczyzny. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

 6. Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb

  Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

 7. Oszuści zaatakowali mieszkanki Lipna

  Aż sześć mieszkanek Lipna w starszym wieku odebrało wczoraj telefon od rzekomej „wnuczki”, „córki” oraz „syna” z prośbą o pieniądze na pokrycie kosztów za spowodowanie wypadku drogowego. Na szczęście oszustom nie udało się sfinalizować ich przestępczych zamiarów. W jednym przypadku wypłacie pieniędzy zapobiegła pracowniczka banku-brawo!

 8. Niepokojące zgłoszenie – natychmiastowa reakcja policji

  Wczorajszego popołudnia operator wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego odebrał niepokojący telefon. Kobieta poinformowała o tym, że jej znajomy ma nóż w brzuchu i potrzebuje pomocy. Na ten sygnał natychmiast zareagowali lipnowscy policjanci. W jednostce ogłoszono alarm, jak się okazało niepotrzebnie.

 9. Mężczyzna wpadł pod samochód, był pijany i nie posiadał odblasków

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (12.09.2016), w miejscowości Ostrowite. Kierowca auta osobowego nie miał szans odpowiednio szybko zareagować, gdy przed jego pojazdem nagle pojawił się nieoświetlony pieszy.

 10. Seryjny włamywacz namierzony

  Lipnowscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który jest podejrzany o co najmniej 6 kradzieży z włamaniem i posiadanie narkotyków. Policjanci odzyskali około 100 przedmiotów pochodzących z przestępstw, z którymi ma związek zatrzymany mężczyzna. Śledczy wystąpią z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.