KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Zaangażował do przestępstwa nieletniego syna

  To był dosłownie moment, kiedy spod sklepu zniknęła wystawiona na chwilę pralka automatyczna. Właściciel wraz ze sprzedawcą punktu ujęli jednego z uciekających z towarem sprawców kradzieży. Drugiego z rabusiów, krótko po zgłoszeniu, zatrzymali lipnowscy patrolowcy.

 2. Każdy może mieć swój udział w tworzeniu mapy zagrożenia bezpieczeństwa

  Komendant Powiatowy Policji w Lipnie insp. Dariusz Garbarczyk zaprasza mieszkańców naszego regionu do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Poniżej podajemy harmonogram otwartych spotkań, które w najbliższym czasie odbędą się na terenie miast i gmin naszego powiatu – serdecznie zapraszamy.

 3. Śmiertelna ofiara pożaru w Wildnie

  W wyniku pożaru, do którego doszło w budynku mieszkalnym w gminie Chrostkowo znaleziono zwłoki 56-letniego mieszkańca domu. Przyczynę i szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają policjanci z Lipna.

 4. Insp. Paweł Spychała nowym Szefem kujawsko-pomorskiej Policji

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji P. Mariusz Błaszczak, na wniosek Komendanta Głównego Policji, z dniem 9 lutego br. powołał na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektora Pawła Spychałę, dotychczasowego Naczelnika Zarządu CBŚP w Bydgoszczy.

 5. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 21-latka

  Policjanci z Lipna, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 21-letniego mieszkańca gminy Bobrowniki. Mężczyzna zmarł prawdopodobnie na skutek najechania przez samochód podczas holowania innego auta.

 6. Lipnowscy policjanci obudzili włamywaczy

  Lipnowscy kryminalni w niespełna dwie godziny od zgłoszenia, zatrzymali włamywaczy do sklepu w Skępem. Podejrzani wspólnicy (27 i 22 latek) zostali namierzeni w miejscu zamieszkania jednego z nich, gdy w najlepsze spali. Funkcjonariusze odzyskali znaczną część skradzionego towaru.

 7. Uroczyste pożegnanie asp. szt. Sylwestra Trajdera

  Dzisiejszy dzień był ostatnim w policyjnej służbie dla odchodzącego na emeryturę asp. szt. Sylwestra Trajdera - dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Zasłużonemu funkcjonariuszowi za wieloletnią, sumienną i oddaną służbę społeczeństwu, podziękował Komendant Powiatowy Policji w Lipnie i jego Zastępca. Serdecznie żegnali go również współpracownicy – koleżanki i koledzy.

 8. Skradzioną piłę spalinową ukrył w beczce

  Za kraty policyjnego aresztu trafił 51-latek, u którego lipnowscy kryminalnie znaleźli skradzioną piłę spalinową. Elektronarzędzie było ukryte w beczce na terenie ogrodzonej posesji podejrzanego, której pilnowały luzem biegające psy.

 9. Uczniowie lipnowskiej „dwójki” z wizytą u policjantów

  W siedzibie lipnowskich policjantów gościli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie. Dzieci zwiedzały pomieszczenia jednostki i poznały wiele ciekawostek na temat policyjnej służby. A jak spotkanie z funkcjonariuszami, to nie mogło się obyć bez uwag i przestróg na temat bezpiecznych zachowań.

 10. Pijany kierowca uderzył w wiatę szkolnego przystanku autobusowego

  Policjanci z posterunku w Dobrzyniu nad Wisłą zatrzymali 49-latka, który kierując po pijanemu uderzył w wiatę szkolnego przystanku autobusowego. Niewiele brakowało, a mogło dojść do tragedii, ponieważ zaledwie kilka minut wcześniej wysiadały tam wracające ze szkoły dzieci.