KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Tragedia na drodze W557 w miejscowości Janiszewo

  W piątek (21.10.2016) na drodze wojewódzkiej 557 w miejscowości Janiszewo gm. Chrostkowo doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów w wyniku czego śmierć na miejscu poniosła 19 letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, a trzy osoby zostały ranne.

 2. Od kolizji do śliskiej sprawy olejowej

  Policjanci, którzy jechali na miejsce zdarzenia drogowego nie przypuszczali, że finał będzie aż tak zaskakujący. Leżąca w rowie cysterna doprowadziła funkcjonariuszy do pobliskiej firmy, gdzie, jak się okazało, prowadzono działalność, ale niekoniecznie legalną. Teraz kryminalni ustalają ile osób zamieszanych jest w przestępczy proceder odbarwiana oleju. Jak na razie zatrzymano dwóch mężczyzn, ale policjanci są pewni, że to nie koniec.

 3. Stop brawurze na drodze

  Na drogach powiatu lipnowskiego policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość pojazdów i sprawdzali stan trzeźwości kierujących, ale też baczną uwagę poświęcili pieszym na drodze.

 4. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

  W niedzielę (16.10.2016) na pasach dla pieszych został potrącony mężczyzna. Niestety zmarł na miejscu. Kierowca auta był trzeźwy.

 5. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie zatrzymał pirata drogowego

  Powiatowego Policji w Lipnie, w drodze do pracy, podjął interwencję wobec kierowcy drastycznie łamiącego przepisy drogowe i naruszającego zasady bezpieczeństwa. 17-latek jadąc motocyklem crossowym dwukrotnie na pasach wyprzedzał ciąg aut, przy czym nie jechał na dwóch kołach tylko na jednym, tylnym. Jak się okazało, nie posiadał on w ogóle uprawnień, a jednoślad, który rodzice kupili dzień wcześniej wziął bez ich wiedzy.

 6. Działania "ZNICZ 2016"

  Wkrótce dzień Wszystkich Świętych. Czas ten to dla większości wyjazdy na groby bliskich. Nad ich spokojnym przebiegiem na terenie naszego województwa, od piątku (28.10.16) do wtorku (02.11.16), czuwać będą kujawsko-pomorscy policjanci rozpoczynający akcję „ZNICZ 2016”.

 7. Policjant na urlopie zatrzymał poszukiwanego

  Funkcjonariusz lipnowskiej komendy przebywał na urlopie, jednak musiał przyjechać do sądu, aby świadczyć w ważnej sprawie karnej. Tam oczekując na rozpoczęcie sprawy zatrzymał poszukiwanego listem gończym mężczyznę.

 8. Trzech nietrzeźwych w ciągu 5 minut

  Wczoraj na terenie Lipna policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. W ciągu 5 minut, w centrum miasta, na ul. Mickiewicza zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

 9. Wizyta u policjantów

  W ramach lekcji traktujących o bezpieczeństwie, uczniowie odwiedzają policjantów, aby przyjrzeć się z bliska ich pracy i porozmawiać o tym zawodzie. Mundurowi nie tracą okazji, aby zadbać o bezpieczeństwo dzieci i przypomnieć poprawnych zachowaniach na drogach i obowiązkowych odblaskach.

 10. „Maluch” uderzył w autobus

  Całe szczęście, że nie doszło do tragedii w groźnym wypadku w miejscowości Kochoń w gm. Dobrzyń nad Wisłą. 51-letni kierowca fiata 126p nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w jadący z naprzeciwka autobus ...