KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Zarzut za sprowadzenie niebezpieczeństwa

  Wczoraj (30.11.2016), w jednym z bloków na osiedlu Reymonta doszło do wybuchu gazu. Przez odłamki wysadzonego okna uszkodzonych zostało kilka pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 2. Policjanci zatrzymali poszukiwaną nakazem doprowadzenia i podejrzaną o rozbój

  Dzisiejszej nocy, na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, lipnowscy policjanci zatrzymali 23-letnią mieszkankę Lipna. Kobieta jest także podejrzana o rozbój, do którego doszło w połowie listopada.

 3. Kolejny raz dopuścił się znęcania – został aresztowany

  W sobotę, 62-letni mieszkaniec gminy Chrostkowo, został zatrzymany przez policjantów po tym jak wywołał w domu awanturę i uderzył swoją partnerkę. Mężczyzna wyszedł nie dawno na wolność. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku o aresztowanie go w związku z zarzutami znęcania się, które usłyszał w poniedziałek.

 4. Policjanci w projekcie „Nie bój się reaguj”

  Wczoraj (28.11.2016), zakończył się projekt społeczny, zrealizowany w ramach „Akademii Liderów” Fundacji Świętego Mikołaja przez Daniela Bonieckiego, ucznia II klasy LO Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w lipnie pt. „Nie bój się, reaguj!”.

 5. Debata społeczna – Bezpieczny senior - w Lipnie

  Wczoraj (24.11.2016), w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie, odbyła się debata społeczna przygotowana przez policjantów z komendy powiatowej policji, przy współudziale Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Lipna. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo osób starszych i samotnych.

 6. Najmłodsi poznają policjantów i otrzymują odblaski

  Kim jest policjant? Jak wygląda? Co robi? Jak być bezpiecznym - nie tylko na drodze? Na te pytania najmłodsi poznają odpowiedź podczas spotkań z policjantami. Pamiątką po wizycie mundurowych są odblaski.

 7. Z gimnazjalistami o dopalaczach

  Uczniowie karnkowskiego gimnazjum, wiedzą, jakie skutki może nieść za sobą zażycie dopalaczy. Rozmawiali o tym z policjantami przy okazji pogadanki profilaktycznej.

 8. Poprószył śnieg – cztery kolizje i wypadek

  Wczoraj (15.11.2016), w powiecie lipnowskim, temperatura spadła poniżej zera i poprószył śnieg. Na drogach zrobiło się ślisko. Bilans zdarzeń drogowych za ostatnia dobę to cztery kolizje i wypadek. Sprawdźmy stan auta przed zimą i zdejmijmy nogę z gazu.

 9. Oszuści zaatakowali mieszkanki Lipna

  Aż sześć mieszkanek Lipna w starszym wieku odebrało wczoraj telefon od rzekomej „wnuczki”, „córki” oraz „syna” z prośbą o pieniądze na pokrycie kosztów za spowodowanie wypadku drogowego. Na szczęście oszustom nie udało się sfinalizować ich przestępczych zamiarów. W jednym przypadku wypłacie pieniędzy zapobiegła pracowniczka banku-brawo!

 10. Podsumowanie akcji „Pieszy” na drogach powiatu lipnowskiego

  Na drogach powiatu lipnowskiego cały czas trwają działania mające poprawić bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. Co jakiś czas policjanci organizują specjalne akcje w ruchu drogowym, aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na tę sprawę. Wczoraj zakończyła się trwająca trzy dni akcja „Pieszy”.